תהליך בניית אתר אינטרנט

           תכנון ראשוני

נבצע תכנון ראשוני העונה על כל הצרכים שנובעים מהניתוח העסקי והסקרים שביצענו.  התכנון הראשוני אינו עיצוב, ולא יכלול אלמנטים גראפיים, אלא יציג את הפונקציונליות והמבנה של האתר. 

תכנון זה יוצג לך בשתי אופציות, ויהיה באפשרותך לבחור ולהציע שינויים.

           סקר קהל יעד   

            ומתחרים

שלב זה מתבצע על ידי החברה, והממצאים הרלוונטיים יוצגו לך, הלקוח/ה. ננתח את קהלי היעד שלך לעומק ונמצא מה הלקוחות שלך מחפשים.  בנוסף, נראה מה כבר קיים בשוק, ומה המתחרים שלך מציעים.

           ניתוח עסקי

שלב הניתוח העסקי מתבצע ישירות מול הלקוח, והינו קריטי ליצירת אתר פונקציונלי, שמביא תוצאות בשטח.  בשלב זה נשמע ממך על המודל העסקי, קהלי יעד, נבצע תיאום ציפיות ונביא רעיונות לתוכן אפשרי ומבנה ראשוני של האתר.  נמצא יחד את הדבר שמייחד את העסק שלך מכל המתחרים, על מנת שנוכל להתמקד ביתרון שיש לך בשוק.
 

 

          בניית האתר

 

הבנייה הטכנית תתבצע על ידי מומחה לבניית אתרים. נמליץ על פלטפורמה מתאימה ונבצע את הליך הבניה מתחילתו עד לקבלת המוצר המוגמר, שיוצג לך.  יחד נעשה שני שלבי תיקון, עד שיתקבל מוצר שעונה על צרכיך וצרכי לקוחותיך.

             עיצוב


שלב העיצוב כולל בחירת צבעים וקביעת השפה הגראפית של האתר. אם כבר יש לך לוגו מדהים לעסק, נשתמש בצבעיו. אם לא – נמצא צבעים וטיפוגרפיה המתאימים ביותר.  בשלב זה גם נבחר תמונות לאתר.  מעצב גרפי ייקח את המושכות בשלב זה, ויציג שתי חלופות לבחירה.

           יצירת תוכן


יצירת תכנים של האתר כוללת כתיבת טקסטים שיווקיים לכלל העמודים של האתר, הכוללים מילות מפתח רלוונטיות והצעות ענייניות ללקוחות. בשלב זה נעזר בך להשלמת פרטים על העסק והמוצרים/שירותים שלך.  כמובן, שנשמע ממך ונבצע תיקונים והשלמות בהתאם לצורך.
 


לאחר קבלת אישור, נעלה את האתר המעוצב לאוויר. נאפשר לך גישה לתכנים לצרכי ביצוע שינויים ועדכונים שוטפים, אך אנו מציעים גם שירותים אלה ללקוחותינו

       העלאת האתר לאינטרנט

WHATSAPP להודעות 

 יש לכם שאלה?   לשיחת יעוץ  ללא תשלום צרו קשר עכשיו :