קידום ברשתות חברתיות

עיצוב עמודים עסקים ברשתות חברתיות

איך נראים היום עמודי הרשתות החברתיות שלכם?

לקוחות רבים מעצבים את דעתם על מקצועיות של חברה גם לפי עיצוב העמודים שלהם בפייסבוק, לינקדאין ואינסטגרם.  

 

תמונות "סטוק" מלוות בטקסט בנאלי ופונטים מיושנים אולי יעשו את העבודה עבור עסק מקומי קטן, אבל לא בהכרח עבור עסק מבוסס ורציני.

עיצוב נכון של עמודים עסקים ברשתות חברתיות יעלה את מעמדה של החברה בעיני הלקוחות. פוסטים בולטים, צבעוניים במידה מתאימה, שמשתמשים במילים נכונות יעלו את מספר הקליקים ויגבירו את זרימת הלקוחות לאתר.

נוכחות  ברשת  חברתית

יש לעסק שלך עמוד פייסבוק, אינסטגרם, לינקד אין, שניים או אפילו שלושתם? מעולה! חשיפת העסק ללקוחות פוטנציאליים ברשתות חברתיות חיונית ביותר – במיוחד בימי העידן הדיגיטלי. 

 

אבל מה עושים אם כל הפוסטים שאתם מעלים ברשתות לא זוכים לכמות הלייקים והתגובות הרצויה, ומספר האנשים שעוקבים אחריכם עומד במקום או בקושי זז?

 

פרסום ממומן ברשת חברתית

אם גלגלת פעם בפיד של איזושהי רשת חברתית, וודאי נתקלת בפוסט שמסומן כפרסומת או פוסט ממומן. פוסטים אלה הם כמו הסוכריות הצבעוניות על כדור הגלידה שהזמינו הילדים – "הקסם", שבלעדיו החוויה שלהם תהיה לא שלמה.

 

תנו לנו ליצור את הקסם ולעזור לעמוד העסקי שלך ברשת חברתית למושך בדיוק את האנשים שאתם צריכים. חשיפה נכונה עם מילות מפתח נכונות, הנעה לפעולה הנכונה, בזמן הנכון, ולאנשים הנכונים, תהיה כמו התוספת המושלמת שעל כדור הגלידה – שהוא העמוד העסקי שלך ברשתות החברתיות!

WHATSAPP להודעות 

 יש לכם שאלה?   לשיחת יעוץ  ללא תשלום צרו קשר עכשיו :