בניית אתרים לאמנים

אתר לסופר

כבר ברור שסופרים בארץ אינם יכולים להתפרנס מספריהם בלבד, וחייבים להציע שירותים אחרים לקהל רחב יותר.

 

אתר סופר הוא פלטפורמה נהדרת לקידום עסקי.  אתר כזה חייב לכלול מידע על הסופר והספרים שהוציא לאור (או ספרי מגירה, או ספרים עתידיים), טיפים מקצועיים לאנשים שאוהבים ורוצים לכתוב, ומידע על השירותים שניתן לרכוש מהסופר.

 

ההמלצה שלנו היא שאתר סופר יכלול גם בלוג כתוב ומתוחזק היטב על מנת למשוך כמה שיותר טראפיק.  המלצה נוספת היא ששפת האתר תהיה תואמת לשפת היוצר.

אתר לאמן / צייר

אין ספק שהרבה אנשים מוצאים באמנות מקור השראה.  מהמונה ליזה של דה-וינצ'י, דרך שושנות המים של מונה, ועד לפסלים המרהיבים של דייל צ'הולי, אמנות מספקת לעולם את היופי שכל-כך חסר לנו לפעמים.

 

כמובן, שמטרתו של אתר אמן הינה לחשוף את עבודותיו ולהביא פרנסה, אך אתר אומן / צייר הוא יותר מגלריה של עבודות או מוזיאון וירטואלי. הוא גם יותר מחנות מזכרות בה ניתן לרכוש הדפסים של תמונות וגלויות לחגים.

 

אתר אמן / צייר מציג את הנשמה של יוצרים ומביא לגולשים הצצה אל תוך עולמם – מה מניע אותם ליצור, מהיכן הם שואפים את ההשראות וההשפעות שלהם, וכיצד הם משתמשים במקרות שונים ליצירת שפה ייחודית משלהם. 

 

בגלל שרוב התוכן באתרי אמן הינו תמונות, האתר עצמו חייב להיות מחולק לקטגוריות ברורות מבחינת מבנה האתר. בנוסף, חשוב ליצור אתר שהתמונות בו נטענות בזמן קצר, שיאפשר חווית משתמש טובה. כן, ה-SEO חשוב ביותר באתרים מסוג זה, וחייב להיות מקצועי וממוקד.    

WHATSAPP להודעות 

 יש לכם שאלה?   לשיחת יעוץ  ללא תשלום צרו קשר עכשיו :