פרסום פייסבוק

פייסבוק - הפלטפורמה לקידום עסקים

פייסבוק היא פלטפורמה מעולה עבור עסקים – אם מתנהלים בתוכה בצורה נכונה. המערכת אשר נוסדה כרשת חברתית שמטרתה קיום קשרים אישים, הפכה לזירת העסקים. אם יש לכם עסק, אם הינכם מספקים שירותים או משווקים מוצרים, תשתמשו בכוח ובאפשרויות  השיווק שפייסבוק מעמיד לרשותכם.

הנוכחות החכמה בפייסבוק ב-6 צעדים

פתיחת עמוד עסקי בפייסבוק

על מנת לנצל את כל אמצעי החשיפה והפרסום שפייסבוק מעמידה לבעלי עסקים, יש לפעול דרך עמוד העסקי (ולא אישי) של פייסבוק, גם כשמדובר באיש מקצוע עצמאי או עסק קטן. עיצוב גרפי מתאים (ולא רק יפה) והגדרות מערכת נכונות מהווים בסיס לפעילות שתביא תוצאות גם בזירה זו. 

פייסבוק מחליף אתר אינטרנט?

לא ולא! עמוד עסקי של חברה מהווה סוג של אתר אינטרנט, אבל לא יכול להחליפו. עמוד פייסבוק אומנם נושא את שם העסק שלכם אינו שייך לכם. זכותה של הפייסבוק לחסום לכם את העמוד בכל עת – לתקופה מוגבלת או לצמיתות. כדי שהמאמצים שהשקעת בקידום עמוד הפייסבוק לא ירדו לטמיון, מומלץ בחום לטפח במקביל גם אתר אינטרנט שהינו בבעלותכם ובשליטתכם המלאה.

קידום אורגני בפייסבוק

פעילות שוטפת ורצופה, העלאת פוסטים במועדים קבועים מספר פעמים בשבוע, בחירת תוכן איכותי ומגוון, הגדרת קהל מתאים, קיום וחיזוק קשר עם הלקוחות – כל אלה הן המלצות לקידום אורגני של עמוד הפייסבוק של העסק שלכם.

פעילות במסגרת קבוצות פייסבוק

אחת הדרכים לחיזוק המותג שלכם ולקידום העסק היא הפעולה במסגרת קבוצות פייסבוק. תתחברו לקבוצות מתאימות שכפר פעולות בפייסבוק. תקימו ותנהלו קבוצת פייסבוק חדשה שמטרתה תהיה הגברת מודעות על המוצרים והשירותים אותם הנכם מספקים. 

פרסום ממומן בפייסבוק

מערכת פייסבוק מאפשרת לסנן את הקהל על פי תחומי עניין, אזורים גאוגרפים ונתונים אישיים אחרים. בעזרת סינון נכון תוכלו להעביר את החומר הפרסומי אודות העסק שלכם לקוחותיכם וכן ללקוחות הפוטנציאלים.

בקרה ומדידהשל פעילות בפייסבוק

לא רק לייקים ותגובות! ניהול נכון ומקצועי של עמוד הפייסבוק שלכם יאפשר לכם מבט עמוק יותר על  הפעילות שלך בפייסבוק, יספק מידע מדויק אודות חשיפה והיענות של הקהל. תבצעו בדיקות אנליטיות ותסיקו מסקנות שתתורגמנה לתוכן.

ספרו על העסק שלכם