פרסום ממומן

פרסום ממומן באינטרנט

רוצים לקדם את העסק שלכם ולראות אותו ממריא לגבהים חדשים? קמפיין פרסום  ממומן יכול להביא לכם את התוצאות שאתם מחפשים.

לאחר ניתוח עסקי והגדרת מטרות מדידות, נבנה תוכנית פרסום בפלטפורמות שונות וניצור פרסומים מוכנים לכל הפלטפורמות הרלוונטיות.  הקמפיין יכלול גרפיקה מקורית של מעצב גרפי וטקסט שיווקי ממוקד של קופירייטר.

איך נבנה את אסטרטגיית פרסום

רוצה לפרסם? נכיר את העסק שלך

שלב הניתוח העסקי מתבצע ישירות מול הלקוח, והינו קריטי ליצירת אתר פונקציונלי, שמביא תוצאות בשטח.  בשלב זה נשמע ממך על המודל העסקי, קהלי יעד, נבצע תיאום ציפיות ונביא רעיונות לתוכן אפשרי ומבנה ראשוני של האתר.  נמצא יחד את הדבר שמייחד את העסק שלך מכל המתחרים, על מנת שנוכל להתמקד ביתרון שיש לך בשוק.

מחקר, מחקר...
נחקור את המתחרים שלך

אם יש לך עסק, בטוח יש לך מתחרים – ישרים ואכיפים. אנחנו נבחן את הנוכחות שלהם ברשת האינטרנט, נעריך את ההצלחות והאתגרים שלהם. נלמד מטעויות ומהישגים בבניית קמפיין פרסום מוצלח.

נלמד מי הלקוח שלך

נלמד מי הלקוח שלך, מה מאפיין אותו, מה הוא אזור המגורים ומה הם תחומי העניין. נשתמש במידע ותוצאות הניתוח על מנת לבנות את קמפיין פרסום – נחדד את המסר והנעה לפעולה, נקבע אזורים גאוגרפים רלוונטיים.

נקבע יעדים
ונבחר זירות הפעולה

נחליט יחד אילו יעדים אנחנו שואפים להשיג בקמפיין הפרסום בכפוף לתקציב הפרסום שלך. נאסוף יחד את כל המידע שברשותנו ונקבע את אסטרטגית הפרסום – זירות הפרסום, מועדי הפרסום, מדדי הצלחה ועוד.

פרסום בגוגל יאפשר לאתר העסקי שלכם להופיע בעמוד הראשון כתגובה לשאילתה של הגולש

באנרים המפרסמים את העסק שלכם יופיעו על מסך מחשב של אותם האנשים, שיכולים להיות הלקוחות הפוטנציאליים שלכם.

נקבע את מיקומה של המודעה ונדאג שהיא תופיע בפני הלקוחות הפוטנציאלים שלכם.

נשלך הודעת אי-מייל ישירות לתיבות דואר של האנשים שהתעניינו במוצרים או שירותים אותם אתם מספקים.

ספרו על העסק שלכם