פרסום
במנועי חיפוש

פרסום ממומן ב- GOOGLE ADS

פרסום ממומן בגוגל מבטיח שלקוחות יראו אותך כשיחפשו מוצר או שירות רלוונטי.  המודעה שלך תופיע ברגע הנכון בפני האדם הנכון. עכשיו כל מה שנשאר לגולש לעשות הוא ללחוץ על המודעה ולהגיע לאתר שלך או לעמוד הנחיתה. זה יגדיל את הסיכוי להפכו ללקוח בפועל.

אתם תשלמו רק על תוצאות – קליקים באתר או שיחות לעסק.

לאחר ניתוח עסקי, נבנה אסטרטגית פרסום עם תקציב חודשי
ונקדם את העסק שלך במנוע החיפוש הגדול והפופולרי בעולם.

מי הקהל שלך?

נחשוב יחד מי הם האנשים שמעוניינים לרכוש את המוצרים או לצרוך את השירות שאתם מצעים להם, מה הגילאים שלהם, איפה הם מתגוררים, במה הם עוסקים, מה הם תחומי העניין שלהם, באיזה שלב בחיים הם נמצאים. 

הבעיה והפתרון

נסתכל מהצד על השירות שאתם נותנים ללקוח או המוצר שאתם משווקים. נגדיר אילו בעיות אתם יכולים לפתור עבור הלקוח ולאיזה צורך השרות או המוצר שלכם יכול לענות.

ניסוח מודעה מושלמת

נחקור את מילות המפתח, נבחר את המילים והביטויים אותם מחפש הלקוח הפוטנציאלי של העסק. ניצור סדרת מודעות שתמשוכנה את תשומת לבו של הגולש ונגרום לו ללחוץ על המודעה ולהיכנס לאתר או עמוד הנחיתה. נשתמש בתוספי מודעות כדי לעשות אותן אטרקטיביות יותר.

פרסום במסגרת תקציב

נוכל להיעזר בכלים של גוגל כדי לגלות את המחיר עבור קליק בתחום העסקי שלכם. נקבע התקציב חודשי ויומי  לפרסום בגוגל אדס, המאפשר חשיפה אותה הינכם מבקשים להשיג. נשתמש בתקציב פרסום בצורה המיטבית.

מעקב והתאמות

נבחן את הנתונים הסטטיסטיים, נעקוב אחר התגובות של הגולשים למודעה, דהיינו כמות הקליקים, זמן שהייה באתר שלכם ומספר הרכישות. נבצע את השנוים המתבקשים בתוכן המודעה, חלוקת תקציב ועוד. 

ספרו על העסק שלכם