בניית אתר לעסק

כל עסק חייב אתר אינטרנט

הקמת אתר עסקי הינו אחד הצעדים החשובים ביותר שתעשו עבור העסק שלכם בעידן הדיגיטלי.

יש לכם אתר אינטרנט לעסק? סימן שהעסק שלכם קיים מחוץ לגבולות הסביבה הקרובה לבית העסק, והוא פתוח ללקוחות שלא היו מגיעים אליכם אף פעם ללא האתר.

חשוב לתכנן (או לתכנן מחדש) את האתר שלכם תוך התחשבות בסוגי הלקוחות השונים אליהם אתם רוצים לפנות (קהלי יעד) וליצור עבורם את החוויה המיטבית ביותר על מנת להפוך אותם ללקוחות בפועל. 

חשוב לא פחות גם שהאתר "יקדם את עצמו" ללקוחות פוטנציאליים רלוונטיים כך שייחשפו אליו כשהם מחפשים ברשת את מה שאתם מוכרים.

אתר אינטרנט לעסקים קטנים

אם אתם בעלי עסק קטן, אתם יודעים כמה השקעה, אהבה וטיפוח נדרשים על מנת לתחזק ולהצמיח אותו.  גם אנחנו.  בגלל זה אנחנו מבינים גם את החשיבות של אתר עסקי בעולם הווירטואלי – שייצג את היתרונות שלכם מול המתחרים, יהיה קל לניווט והבנה, יענה על כל הדרישות שלכם ויספק את כל הרצונות של הלקוחות והלקוחות הפוטנציאליים.

אתר מתוכנן, בנוי ומתופעל נכון הינו פרי של מחקר ובניה קפדנית, תוך התחשבות במענה לצרכים על פי המוצרים והשירותים שהעסק שלכם מספק, יהיה מקור נוסף של לקוחות והכנסה לעסק שהוא כל חייכם.

חנות אינטרנטית E-COMMERCE

אתר e-Commerce הוא אתר שרוב הפעולות בו קשורות לקניה מכוונת. זו בעצם חנות אינטרנטית, שהישגיה נמדדים בכמות המכירות והשורה התחתונה בחשבון הבנק.

אתר כזה שונה מאד מאתר רגיל גם בזרימת חווית הקניה וגם במבנה והאינפורמציה שמוצגת לקונים. אתר e-Commerce חייב להיראות אמין ומקצועי על מנת לספק לקונה את הבטחון שהוא מחפש בקנית המוצר הנכון שהוא מחפש.

נבצע תכנון אתר שיאפשר חווית קניה אופטימלית, פשוטה ומהירה, ותשאיר את הלקוח מרוצה כך שירצה לחזור ולבצע קניות נוספות.

אתר קטלוג

באם יש לך עשרות, מאות, או אלפי מוצרים, בכדי להקל על קהל הלקוחות שלכם למצוא את מה שהם רוצים באתר שאתם מנהלים, יש צורך לארגן את הקטלוג בצורה נוחה וקלה לשימוש.  הסכנה באתר שבנוי בצורה לא מחושבת היטב, היא נטישת לקוחות עקב תסכול וחוסר יכולת למצוא את מה שהם מחפשים בצורה יעילה.

אתר קטלוג שונה בדרך כלל מאתרים אחרים בגלל כמות האינפורמציה המרוכזת בו. תהליך תכנון אתר קטלוג הוא אותו התהליך כמו זה של אתר אחר, אבל מורכב יותר וכולל תהליכים נלווים נרחבים יותר. השקעה בתכנון נכון של הקטלוג שלכם יכולה להביא לשגשוג העסק והגדלה של המכירות.

ספרו על העסק שלכם