מיתוג עסקי

בניית מותג, מיתוג מחדש -
לעסקים ואנשי מקצוע

המיתוג מייצג את העסק שלך ללקוח. מיתוג הוא סטייל. מיתוג הוא נראות. מיתוג הוא הצהרה. מיתוג הוא הדבר, שיגרום לאנשים לשים לב אליכם ולזכור אתכם.  תחשבו על חברת Apple – רק קראתם את השם, וכבר אתם הדמיינים את התפוח הנגוס ויודעים מה החברה מייצרת ומייצגת.  אבל מיתוג הוא גם מילים – מילים שמשקפות חזון ואיכות, ומבדילות אותך מאחרים.

יש לכם עסק מצליח או עסק חדש ועדיין אין מיתוג? זה הזמן להתקדם.

מיתוג נכון יוצר רושם ראשוני מצוין, מפריד אתכם מהמתחרים, ומעלה את הסטטוס של החברה או איש המקצוע בעיני הלקוח.

חברה ללא מיתוג תיבלע בתוך עולם המתחרים, פשוט בגלל שלא יהיה לה משהו ייחודי שיחתם בזיכרונם של לקוחות פוטנציאליים.

המיתוג כולל עיצוב לוגו, בחירת פלטת צבעים ייחודית לחברה, התאמת פונטים ויצירת אייקונים במידת הצורך. המיתוג יופיע גם על נייר מכתבים, מעטפות, באנרים, וכל דבר אחר בשימוש החברה.  

בנוסף, ניתן ליצור סלוגנים ושפה עם מילות מפתח שישקפו ללקוחות איכות ואמינות אותן הם מחפשים.

עיצוב לוגו

התפקיד של הלוגו הוא לתת אינפורמציה ללקוחות מהמבט הראשון. לוגו נכון ייקח בחשבון את סוג העסק או השירות, וישלב עיצוב גרפי שישקף גם את האופי.

כרטיסי ביקור

כרטיס ביקור הוא מה שאתם משאירים מאחור אצל לקוח פוטנציאלי לאחר שכבר יצרתם רושם ראשוני. עיצוב נכון, המתאים לעסק שלכם, הוא מפתח לקידום עסקי.

חוברת פרסום

חוברות פרסום ועלונים הם לא משהו שעושים כל יום. עיצוב נכון מותאם מיתוג, הכולל אינפורמציה נכונה וברורה וקופירייטינג מעולה יסייע ללקוחות פוטנציאליים להבדיל אתכם מהמתחרים ולבחור במוצרים ושירותים שלכם.

מצגות

אם מצגות הם הלחם והחמאה של העסק שלכם, והדרך שלכם להציג את העסק ללקוחות פוטנציאליים, אתם חייבים מצגת פשוט מושלמת – עם מיתוג ומבנה נכונים, ואינפורמציה שאינה משאירה מקום לשאלות ותהיות על סוג וטיב השירות והמוצרים שלכם.

ספרו על העסק שלכם