אופטימיזציה פנימית וקידום אורגני

למה אופטימיזציה פנימית ?
מדוע היא חשובה כל כך?

מטרתה של אופטימיזציה פנימית של אתר היא שיפור וקידום מקומו של האתר בעמודי רשת חיפוש בשאיפה להגיע לעמודים הראשונים של גוגל.

קידום אורגני של אתר דומה להליכה ברגל לפסגת ההר. אתם יכולים לשאול, מדוע צריך להשקיע כל חודש עבודה וכסף בקידום אורגני של האתר (זוכרים?- הליכה ברגל), כשיש פתרון מהיר יותר – לשלם עבור פרסום ומיד להזניק את האתר לעמוד הראשון של רשת חיפוש.  נכון, פרסום ממומן הוא כלי חשוב ויעיל בקידום האתר. הבעיה היא, שמעט מאוד עסקים יכולים להרשות לעצמם לשאת בהוצאות פרסום כאלה בכל יום בשנה. הפרסום הממומן מציב את האתר בראש הטבלה, אבל מה קורה כשמורידים את הפרסום? ללא קידום אורגני, האתר שלכם יצנח באופן מיידי עמוק לתוך העמודים הפנימיים של גוגל.

מה היא אופטימיזציה פנימית?

אופטימיזציה היא שיפור אתר ברמת התוכן, הקוד, מהירות הטעינה ועוד.

אתר אופטימלי יקבל חשיפה גדולה יותר במנועי חיפוש, אשר מבצעים אחת לכמה זמן סריקה אוטומטית של אתרים ומדרגים אותם על פי קריטריונים מובנים.

שיפורים שניתן לבצע הם בתגיות מטא, מבנה URL, תוכן האתר (אורך, עומק, רלוונטיות), תגיות של כותרות, מהירות האתר, קישורים פנימיים, תקינות קוד ועוד.

הגדרות נכונות ישפרו את הנראות של העסק שלך במנועי החיפוש, והאתר יופיע במקומות גבוהים יותר וייחשפו אליו יותר לקוחות פוטנציאליים.

כן, כל אתר אינטרנט חייב קידום אורגני (אופטימיזציה)

קידום אורגני הוא הדרך החשובה ביותר לשפר את מקומו של האתר שלכם בגוגל לטווח ארוך . אנו משתמשים בטכניקות שונות כדי לגרום לגוגל לסמן את האתר שלכם כבחירה טובה לשאילתה של גולש שמחפש מוצר או שרות אותו הינכם מספקים ולשלוף ולהציג בפניו את העמוד הרלוונטי. 

קידום אורגני יגרום למנוע החיפוש להציג את האתר שלכם בעמודים הראשונים גם בתקופה בה אתם לא נעזרים בפרסום ממומן.  

שיבוץ מאמרים כתובים היטב, המסתמכים על מילות מפתח שהרבה אנשים מחפשים, הוא רק שיטה אחת לקידום אורגני.

עם השקעה ממוקדת, תראו את התוצאות במספר לקוחות עולה.

יצור חווית משתמש - חלק חשוב בקידום האתר

באם הנכם בעלי עסק קטן או גדול, האתר שלכם הוא הפנים של העסק ברשת. מה זה אומר?  פשוט. אם האתר לא נראה נעים לעין, אם הוא אינו מספק את המידע הנדרש, אם הוא מבולגן ואין בו סדר הגיוני, אם הוא לא מספק חוויה נכונה לאנשים שהינם לקוחות פוטנציאליים שלכם – כנראה עדיף שלא יהיה לכם אתר.

אתר עסקי יעיל יהיה מעוצב בהתאם למיתוג של העסק ויחזק את המותג. הוא יהיה בנוי בצורה שתיצור חווית משתמש פנטסטית – ברורה וזורמת, ויכלול את המידע הדרוש בצורה נגישה והגיונית.

לקדם אתר על מנת ליצור חשיפה מרבית לקהל היעד

בנוסף לעיצוב נכון שיפנה לקהלי היעד הרלוונטיים לעסק שלכם, חשוב לקדם אותו בצורה נכונה על מנת ליצור חשיפה מרבית לכמה שיותר אנשים שהינם קהל היעד.

בעולם הדיגיטלי שתי שיטות לקידום אתרים – אורגני וממומן – שמתקיימות בשלום ופועלות יחד כדי לשפר את מקומו של האתר ברשת. השקעה בקידום אורגני יספק לכם חשיפה בפני קהל היעד גם בהעדר פרסום פעיל.

קידום אתר כולל מחקר מילות מפתח, פיתוח אסטרטגיה בהתאם למטרות, אופטימיזציה של עמודי האתר, קישורים חיצוניים רלוונטיים, וכמובן ניתוח ושיפור מתמיד של התהליך.

קידום אורגני יהווה מקור תנועה גדול לאתר העסק שלך

קידום אורגני ישמש אתכם לטווח הארוך, יבנה ויחזק את המותג שלכם. הוא יגרום לעסק שלכם להופיע בדיוק כשמחפשים אותכם, וזה יהווה מקור תנועה גדול לאתר.

כמובן, שבמידה והתקציב שלכם מאפשר זאת, רצוי להשקיע במקביל גם בקידום הממומן – תוך מעקב על האפקטיביות של הפרסום וביצוע שיפורים נדרשים. אנחנו ממליצים להשקיע בקידום אורגני ובמקביל לעסוק בבניית אסטרטגיה לקידום ממומן במנועי חיפוש, רשת מדיה וברשתות חברתיות. 

ספרו על העסק שלכם